Як подолати бар’єри експорту українських підприємств

18 липня, відбувся круглий стіл «Просування експорту українських підприємств: як прибрати бар’єри і зайві обмеження». Захід організовували  Клуб Ділових Людей та Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ).

Під час кругло столу представники влади, бізнес-асоціацій, підприємці та експерти обговорили зовнішньоекономічну діяльність українських підприємств. Зокрема, експерти з питань ЗЕД Програми USAID ЛЕВ Ігор Снітівкер, Андрій Варцаба та Любомир Чорній, розповіли про законодавчі ініціативи у сфері українського експорту. Обговорили разом з підприємцями митну вартість та порядок та правила валютних операцій.

Зокрема, старший експерт Програми USAID ЛЕВ Любомир Чорній розповів про напрями модернізації регулювань у сфері зовнішнього економічної діяльності.

Активно обговорювали реалії українських підприємств, які займаються експортуванням. Мар’яна Луцишин, менеджер Західноукраїнської філії Європейської Бізнес Асоціації, окреслила основні виклики та перспективи зовнішньоекономічної діяльності Львівщини та перепони, які стоять на шляху  її розвитку.

Розділи за темами

Читайте також