Робота над Стратегією розвитку МСП Черкаської області вийшла на фінішну пряму

На засіданні робочої групи з розробки Cтратегії розвитку МСП Черкаської області обговорили цілі та завдання документу. 

9 лютого 2017 року в Черкасах відбулося засідання робочої групи з розробки Cтратегії розвитку МСП Черкаської області. Експерти Програми USAIDЛЕВ Артур Ковальчук та Ольга Красовська презентували членам групи проект Стратегії та обговорили з ними цілі та завдання документу. 

Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на період до 2020 року – це документ політики, що повністю відповідатиме принципам «Акта з питань малого бізнесу для Європи» (Small Business Act, SBA), який ґрунтується на досвіді ЄС. Цей документ міститиме чіткі цілі та реалістичні шляхи їх досягнення, а також буде інструментом залучення донорських коштів. Результат реалізації Стратегії – це покращення бізнес-клімату в Черкаській області. 

Варто відзначити ефективність та конструктивність роботи у робочій групі. За період роботи над Стратегією ми отримали рекордну кільлькість анкет з пропозиціями та коментарями до цілей Стратегії - всього 85 анкет. Нижче, у презентації, ви можете переглянути результат спільної роботи групи. 
 

Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на період до 2020 року from USAIDLEV

Розділи за темами

Читайте також