У Тернополі громади вчилися розробляти програму розвитку малого підприємництва

12 липня Центр регіонального розвитку та права, за підтримки Програми USAID "Лідерство в економічному врядуванні" (ЛЕВ) провела семінар для представників об’єднаних територіальних громад  Тернопільщини «Локальні програми розвитку МСП як інструмент підвищення економічного потенціалу об’єднаних територіальних громад».


12 липня ГО «Центр регіонального розвитку та права» провела семінар для представників об’єднаних територіальних громад  Тернопільщини «Локальні програми розвитку МСП як інструмент підвищення економічного потенціалу об’єднаних територіальних громад», в ході якого детально поінформувала на прикладах, документах, нормативно-правових актах, як покроково в окремо взятій ОТГ розробити програму розвитку малого підприємництва.

Семінар був проведений у рамках проекту «Об’єднані територіальні громади — осередки розвитку малого підприємництва у сільській місцевості», підтриманий Фондом Східної Європи в рамках Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні».

 "Підвищення кваліфікації працівників виконавчих органів ОТГ у питанні формування економічної політики має одне з визначальних значень для подальшого розвитку громад, — каже директор проекту Лариса Римар. — Адже від професійності керівників окремо взятої території, їх бажання працювати на позитивний результат залежить те, як буде жити й наскільки активно й продуктивно працюватиме громада, а відтак, як люди будуть оцінювати результати реформи".

За словами експерта проекту Ольги Мазаєвої, ресурси, якими громада могла б стимулювати розвиток малого бізнесу на своїй території є. Необхідно лише активізувати зусилля для того, щоб їх залучити.

Розділи за темами

Читайте також