У НБУ відбулось навчання з використання аналізу регуляторного впливу

12 вересня експерти Програми USAID "Лідерство в економічному врядуванні" (ЛЕВ) провели навчання для Національного банку України з метою покращити навички використання ключового інструменту регуляторної політики – аналізу регуляторного впливу (АРВ).

Лектори Програми - старший науковий співробітник Київської школи економіки Анна Вахітова та координатор напрямку «Регуляторна політика» Програми USAID ЛЕВ Віра Недзведська -  ознайомили учасників з основними тенденціями розвитку методики АРВ, теоретичними та практичними підходами до визначенняпроблеми і проведення її числового виміру, а також формулювання та оцінки альтернативних способів регулювання.

Саме ці методи є ключем до створення дієвих та ефективних регулювань, тобто таких, що можуть бути виконані бізнесом без неадекватних фінансових і часових витрат і такі, що забезпечують досягнення цілей, які ставив розробник.

В рамках семінару використовувалия приклади із актуальної практики регуляторних органів в Україні. Учасникам запропонували практичні завдання, яік дають змогу потренуватися та закріпити прослуханий матеріал.

Презентація

Аналіз регуляторного впливу, як основний інструмент регуляторної політики from USAIDLEV

Розділи за темами

Читайте також