У Львові пройшло навчання для депутатів міської ради та їхніх помічників

26 травня Програма USAID "Лідерство в економічному врядуванні" (ЛЕВ), у партнерстві з Державною регуляторною службою України, провели навчальний семінар для депутатів Львівської міської ради, їх помічників, а також фахівців Виконавчого комітету ради.

Захід було організовано в рамках Ініціативи «Львівський регуляторний хаб», що впроваджується на базі Школи управління Українського католицького університету. Учасники семінару,  що проходив у Великій сесійній залі Львівської міської ради, були ознайомленні з сучасними  теоретичними підходами до реалізацїі регуляторних повноважень органами місцевого самоврядування в контексті принципів регуляторної політики, а також практичні інструменти вимірювання регуляторного впливу актів на бізнес ( в т.ч. М-тест).

Під час семінару було презентовано пропозиції експертів Програми ЛЕВ щодо змін і доповнень до Регламенту Львівської міської ради, які спрямовані на уточнення та вдосконалення процедур розроблення і розгляду регуляторних актів та підвищення ефективності роботи Ради в цій частині.

Розділи за темами

Читайте також