Створено робочу групу з розробки Стратегії розвитку МСП Київської області на період до 2020 року

Відповідне розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації опубліковано на сайті ОДА

Київська область долучилася до створення нової Стратегії розвитку МСП на період до 2020 року. Першим етапом розробки документу є якраз створення робочої групи, до якої входять представники громадськості, бізнесу, влади та експерти Програми USAID ЛЕВ. Процес розробки документу у робочій групі зазавичай включає декілька етапів, серед яких: брейнстормінг ідей, SWOT-аналіз, обговорення цілей та заходів з представниками ОТГ та МСП, громадське обговорення проекту документу. Розробка документу проходить у форматі державно-приватного партнерства та розподілу відповідальності: він розробляється і реалізується спільно бізнесом та владою області. Основа Стратегії - Акт з питань малого бізнесу для Європи. Документ є фіскально відповідальним: ресурси на його реалізацію є збалансовані з ресурсами регіону.

Раніше, у Київській ОДА, експерти Програми ЛЕВ проводили презентацію регіональних профілів та концепції Стратегії. Йшлося про те, що проект документу може бути готовим за 3-4 місяці від створення робочої групи. 
 
Нагадаємо, що відповідні Стратегії вже було розроблено експертами Програми для Тернопільської, Черкаської, Херсонської та Вінницької областей. На Тернопільщині та Черкащині документи вже офіційно прийняті обласними радами, що дозволяє розпочати їх реалізацію. 

Розділи за темами

Читайте також