Реєстрація на круглий стіл “Реклама і вивіски: як впорядкувати хаос?"

Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) запрошує Вас взяти участь у панельній дискусії на тему: “Реклама і вивіски: як впорядкувати хаос?", яка відбудеться 22 лютого 2017 р. о 12:30. 

22 лютого  2016 року Програма USAID«Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) за круглим столом збере всі зацікавлені сторони, щоб представити пропозиції  щодо законодавчого врегулювання проблем зовнішньої реклами. Експерти Програми USAID ЛЕВ пропонують механізми розміщення зовнішньої реклами, що дозволять ліквідувати невизначеність порядку видачі дозволів на розміщення, корупційні ризики, хаотичний характер розміщення об’єктів тощо.

Круглий стіл відбудеться у приміщенні Українського кризового медіа-центру (Український дім, Київ, вул. Хрещатик, 2) о 12:30.

До участі у круглому столі  «Реклама і вивіски: як впорядкувати хаос» запрошені представники профільних бізнес-асоціацій операторів зовнішньої реклами, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, народні депутати, представники органів місцевого самоврядування з різних областей України.  Програма  USAIDЛЕВ представить пропозиції щодо законодавчого врегулювання проблем зовнішньої реклами, які були зібрано з регіонів та опрацьовано експертами програми, а  також альтернативні бачення.

Експерти Програми USAIDЛЕВ пропонують механізми розміщення зовнішньої реклами, що дозволять ліквідувати невизначеність порядку видачі дозволів на розміщення, корупційні ризики, хаотичний характер розміщення об’єктів тощо.

Для реєстрації на захід просимо заповнити дану реєстраційну форму у термін до 12:00, 21 лютого 2017 р.

Розділи за темами

Читайте також