Програма USAID ЛЕВ провела дискусію "Підприємництво як інструмент соціально-економічної адаптації ветеранів АТО"

У багатьох країнах світу підприємництво - це ефективний шлях соціально-економічної адаптації ветеранів бойових дій. Для України це питання особливо актуальне, адже кількість ветеранів АТО зростає із кожним роком. 

Експерти Програми USAID ЛЕВ з Інституту економічних досліджень та політичних консультацій підготували рекомендації, спрямовані на активізацію підприємницьких ініціатив ветеранів АТО, які вони виклали у консульаційній роботі "Відкриття власної справи як шлях соціально-економічної адаптації демобілізованих учасників АТО", підготовленій в рамках Програми USAID "Лідерство в економічному врядуванні".
У цій роботі експерти Програми розглянули найкращий досвід країн, які мають досвід соціально-економічної підтримки ветеранів військових конфліктів, та проаналізували ініціативи, спрямовані на розвиток бізнесу ветеранів в Україні.
На публічній презентації цієї роботи, яка відбулася 16 листопада, експерти обговорили соціально-економічну адаптацію ветеранів із широким колом осіб, які цікавляться та професійно займаються цим питанням: ветеранами АТО, представниками державних органів та громадських організацій.
 

Розділи за темами

Читайте також