Програма USAID ЛЕВ презентувала Щорічну оцінку ділового клімату та Експортний профіль Вінниччини на V Міжнародному інвестиційному форумі

8 вересня 2017 року у Вінниці відбувся найбільший інвестиційний захід року V Міжнародний інвестиційний форум, який отримав неформальну назву "Подільський Давос"

Представники Програми USAID ЛЕВ з Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Оксана Кузяків та Олександр Крініцин презентували на заході Щорічну оцінку ділового клімату (ABCA) та Експортний профіль Вінницької області.

За даними дослідження ABCA, Рівень довіри бізнесу до державної політики залишається низьким. МСП швидше вважають державу перешкодою для ведення бізнесу, ніж партнером. Попри це, Вінниччина займає перше місце в рейтингу України за довірою бізнесу до влади та серед лідерів за оцінкою ділового середовища. Завдяки цьому підприємці Вінницької області зосереджуються на економічних питаннях, а не на політичних. Основні запити бізнесу на Вінниччині це: дерегуляція, спрощення податкового адміністрування, створення рівних умов для бізнесу та створення єдиного інфо-ресурсу з питань ведення бізнесу.

Розділи за темами

Читайте також