Програма USAID «ЛЕВ» підготувала меморандум публічної дискусії «Підприємництво як інструмент соціально-економічної адаптації ветеранів АТО»

Дискусія відбулася 16 листопада 2017 року

Експерти Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) в рамках Програми USAID ЛЕВ підготували рекомендації, спрямовані на активізацію підприємницьких ініціатив ветеранів АТО. Ці рекомендації представлено у консультаційній роботі "Відкриття власної справи як шлях соціально-економічної адаптації демобілізованих учасників АТО".

Публічна презентація цієї роботи відбулася 16 листопада 2017 року та залучила до обговорення широке коло осіб, які цікавляться та професійно займаються різними аспектами соціально-економічної адаптації учасників АТО: представників державних органів влади, громадських організацій, ветеранів.

За підсумками заходу, експерти ІЕД підготовали перелік додаткових пропозицій, спрямованих на активізацію підприємницьких ініціатив ветеранів АТО. Меморандум розіслали усім стейкхолдерам у даному питанні. 

Скачати документ

Меморандум публічної дискусії «Підприємництво як інструмент соціально-економічної адаптації ветеранів АТО», яка відбулася 16 листопада 2017 року from Інститут економічних досліджень та політичних консультацій

Розділи за темами

Читайте також