Програма провела семінар з регуляторної політики для працівників банківського сектору

 27 листопада експерти Програми USAID "Лідерство в економічному врядуванні" провели другий спеціалізований семінар в навчальному центрі Національного банку України (НБУ)

Цього разу, його слухачами стали не лише посадовці НБУ, а і представники Незалежної асоціації банків України (НАДУ) – одного з провідних галузевих  об’єднаннь фінансового сектору.

В рамках семінару розглядались основні інструменти регуляторної політики такі як АРВ та Тест малого підприємництва та можливості їх застосування для покращення прорахованості та результативності  рішень НБУ як регуляторного органу. Крім того, окрему увагу було приділено питанням використання цих інструментів галузевими асоціаціями для якісного посилення їх ролі в процесах побудови сприятливого регуляторного середовища для всіх учасників ринку.

Семінар було проведено у відповідь на звернння керівництва НБУ щодо надання методичної підтримки в реформування регуляторної функції національного банку через поглиблення  обізнаності відповідних фахівців в питаннях застосування інструментів регуляторного аналізу.

Розділи за темами

Читайте також