Оптимізація регулювання благоустрою на прикладі Херсона - вийшла аналітична записка

Такі питання, як розміщення МАФів, зовнішньої реклами тощо мають регулюватися одинаково для усіх підприємців

Програма USAID ЛЕВ неодноразово у своїй діяльності торкалася різних аспектів благоустрою та того, наскільки упорядкування благоустрою торкається підприємців. Це були питання розміщення малих архітектурних форм, МАФів, як їх звикли називати, розміщення зовнішньої реклами. Важливим тут є встановлення єдиних правил гри для усіх підприємців. Наші партнери з Херсонської громадської організації "Ресурсний центр "Правовий простір" комплексно підійшли до цього питання. Вони розробляють Дорожню карту "Удосконалення контролю органів місцевого самоврядування за дотриманням правил благоустрою". Метою дорожньої карти є впорядкування процедур контролю суб’єктів підприємництва органами місцевого самоврядування щодо додержання ними правил благоустрою при веденні господарської діяльності. Заплановано, що таке впорядкування відбудеться шляхом прийняття змін до нормативно-правових актів, які регулюють питання благоустрою територій на центральному та місцевому рівні.

Першим кроком на шляху до Дорожньої карти стала підготовка аналітичної записки, авторами якої є експерти Валерій Ветров та Лариса Леонова. Документ було презентовано на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження та інженерної інфраструктури. Він також обговорювався на засіданнях робочої групи із розробки Дорожньої карти. Крім цього, експерти Валерій Ветров та Лариса Леонова взяли участь у передачі «Діалоги» (телеканал «Твій плюс»), де спільно з депутатом Херсонської міської ради Михайлом Линецьким та підприємцем Ігорем Кураяном, які є  членами робочої групи з питань розробки правил контролю та аналізу системи благоустрою міста Херсона, представили напрацьовані матеріали широкій публіці.

Аналітична записка «Удосконалення контролю органів місцевого самоврядування за дотриманням правил благоустрою» from Інститут економічних досліджень та політичних консультацій

Розділи за темами

Читайте також