На Вінниччині розроблятимуть Дорожню карту розвитку МСП у сфері аквакультури

21 червня 2017 року у Вінниці відбувся круглий стіл "Проблеми розвитку підприємництва у сфері аквакультури та шляхи їх подолання", в рамках розробки Дорожньої карти розвитку МСП Вінницької області

У Вінницькій області нараховується понад 5 тис водних об’єктів, що складає 23% загальної їх кількості в Україні. Це величезний потенціал для розвитку МСП в сфері аквакультури. Які проблеми існують в цій сфері та як їх подолати говорили на круглому столі " Проблеми розвитку підприємництва у сфері аквакультури та шляхи їх подолання". Організатор: Вінницька обласна громадська організація "Спілка підприємців СТІНА", переможці конкурсу Дорожніх Карт розвитку МСП у Вінницькій області.

На заході експерти "Стіни" презентували аналітичну записку "Напрямки удосконалення механізмів регулювання орендних відносин в сфері ставкової аквакультури на рівні Вінницької області".

Напрями удосконалення механізмів регулювання орендних відносин в сфері ставкової аквакультури на рівні Вінницької області from USAIDLEV

Також було підписано меморандум Про взаємодію та співпрацю між ГО Спілка підприємців "Стіна" та ГО "Асоціація рибоводів "Союз" задля розвитку аквакультури на Вінниччині.

Під час заходу були висловлені пропозиції до заходів Дорожньої карти, основний - розробка Порядку укладання договорів водних об'єктів з метою риборозведення, який буде регуляторним актом, прийнятим у Вінницькій області.
Також говорили про необхідність створення в області іхтіологічної лабораторії та спрощення статистичної звітності для рибоводів - форма "1-а Риба".

Радник голови ОДА Василь Павлюк, присутній на заході, відзначив актуальність теми та пообіцяв сприяння в організації ще одного круглого столу на цю тему, де будуть запрошені мери міст та голови ОТГ.

До цієї тематики, а саме до питань регулювання питань в сфері аквакультури є значний інтерес в інших пілотних регіонах, передусім Тернопільської області. Тому розроблений Порядок укладання договорів може бути використаний у майбутньому і в інших областях.

Розділи за темами

Читайте також