На сайті Херсонської ОДА відбувається громадське обговорення нової Стратегії розвитку МСП регіону

Текст документу офіційно розміщено для ознайомлення та коментарів

Ми раді повідомити, що Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва Херсонської області на період до 2020 року, підготовлена експертами Програми USAID ЛЕВ вже розміщена на сайті Херсонської ОДА для громадського обговорення.
 
Стратегія є ключовим документом у регіональному пакеті програмних документів для Херсонської області, які були підготовлені Програмою USAID ЛЕВ. У 2016 році експерти Програми презентували два інші документи цього пакету - Профіль МСП та Експортний профіль Херсонської області.
 
В чому особливість нової Стратегії:
  1. Основа Стратегії - Акт з питань малого бізнесу для Європи.
  2. Стратегія будується за принципом державно-приватного партнерства та розподілу відповідальності: вона розробляється і реалізується спільно бізнесом та владою області.
  3. Чіткий розподіл сфер відповідальності між місцевою владою та бізнесом.
  4. Стратегія є фіскально відповідальною: ресурси на її реалізацію є збалансовані за ресурсами регіону.
  5. В основі системи цілей, завдань та заходів Стратегії лежить SWOT-аналіз сектору МСП Херсонської області, проведений експертамиПрограми USAID ЛЕВ.
  6. Стратегія передбачає чітку систему моніторингу та оцінювання її реалізації: частково Програмою USAID ЛЕВ та на місцях.
  7. Стратегія є складовою системи документів політики регіонального рівня, передусім регіональної стратегії розвитку.
     

Структура Стратегії розвитку МСП Херсонщини, її завдання, цілі, механізм імплементації, передумови та ризики реалізації - у презентації нище: 
 

Стратегія розвитку МСП Херсонської області на період до 2020 року from USAIDLEV

Розділи за темами

Читайте також