На Херсонщині відбувся форум молодіжного підприємництва

У суботу, 30 вересня в Новій Каховці в рамках X Міжнародного інвестиційного форуму Херсонщини бізнес-форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток» відбувся форум молодіжного підприємництва, організований партнерською організацією Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) - Агентством регіонального розвитку територіальних громад.

Молодіжний форум став завершальним етапом проекту "Розвиток МСП Таврійського регіону через підтримку молодіжного підприємництва та покращення інформаційного середовища", що реалізовувався впродовж 4 місяців та був спрямований на молодь у віці від 18 до 25 років.

Понад 40 молодих осіб: майбутніх та діючих підприємців, взяли участь у роботі бізнес-форуму. Перед учасниками виступили спікери з мотивуючими промовами, серед яких президент Фонду Східна Європа Віктор Лях, директор Програми USAID ЛЕВ Тамара Соляник та інші.

Під час роботи форуму місцеві підприємці херсонщини та спеціально запрошені успішні молоді підприємці з інших регіонів поділилися історіями власного успіху з розвитку стратапів та власної справи. Молоді люди, які пройшли навчання з розвитку бізнес-навичок в рамках вищезазначеного проекту, представили напрацьовані ідеї бізнес-планів.

За підсумками презентацій упродовж тижня програмою ЛЕВ буде визначено найкращий проект-переможець, автор якого отримає спеціальний проект підтримки щодо розвитку його бізнес-ідеї. Особу переможця буде визначено та опубліковано на ФБ-сторінці програми ЛЕВ.

Фотоальбом форуму

Розділи за темами

Читайте також