Львівський регуляторний хаб запропонував удосконалити паркування у місті

12 червня інтерни Львівського регуляторного хабу, в рамках проекту «Майстерня міста», представили свої напрацювання щодо вдосконалення паркування у Львові. 

Презентація не лише зібрала багато слухачів, але й викликала гарячу дискусію, оскільки тема паркування є дуже важливою для всіх жителів міста.

Серед основних проблем ми виділили:
* надмірну жорсткість/невиконуваність норм ПДР, ДСТУ та ДБН;
* неможливість вільного ціноутворення;
* відсутність якісного регулювання гостьових майданчиків готелів, ресторанів, тощо;
* відсутність дисципліни.

Відповідно, презентували механізм вдосконалення ситуації та пропозиції змін до чинного законодавства, а саме пом'якшення вимог ПДР, ДСТУ, ДБН та суттєве спрощення порядку формування тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування. 
Окрім цього, значним кроком до запровадження цивілізованої системи паркування стане прийняття законопроекту #5364 'Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів', який було нещодавно прийнято у першому читанні.

Даний законопроект створить необхідні передумови та розширить повноваження місцевої влади, що, зокрема, дозволить почати практичне впровадження наших пропозицій у Львові.

Нагадаємо, Львівський регуляторний хаб впроваджується Школою управління Українського католицького університету, запідтримки Програми USAID "Лідерство в економічному врядуванні".

Розділи за темами

Читайте також