На засіданні робочої групи з розробки Стратегії МСП Львівської області вперше презентували текст документу

Стратегію розробляють експерти Програми USAID ЛЕВ з Інституту економічних досліджень та політичних консультацій з залученням усіх зацікавлених сторін

5 жовтня відбулося четверте засідання Робочої групи із розробки Стратегії розвитку МСП Львівської області до 2020 року. Засідання відбулось під головуванням першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського. Також, участь у засіданні взяв директор департаменту економічної політики Роман Филипів, експерти Програми USAID ЛЕВ та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський, Ольга Красовська та Євген Ангел. На засіданні експерти Програми USAID ЛЕВ вперше презентували проект тексту Стратегії. 

Під час засідання координатор Ініціативи «Львівський регуляторний хаб» Тарас Хавунка виступив із інформацією щодо наявних результатів та актуальних планів діяльності Ініціативи а також підтвердив готовність залучення Хабу до реалізації цілей Стратегії, окремо в частині розвитку інфраструктури підтримки МСП Львівщини (Ціль 2). Нагадаємо, Львівський регуляторний хаб було запущено за сприяння Програми USAID ЛЕВ.

Члени робочої групи запропонували посилити розділ Стратегії, що стосується кластерного аналізу розвитку МСП Львівської області та додати до Стратегії низку вимірних показників, на досягнення яких повинна вплинути реалізація документу. Учасники заходу домовились, що до 13 жовтня члени робочої групи у письмовому вигляді нададуть свої рекомендації до тексту Стратегії. На наступному тижні Стратегію обговорять на засіданні Комісії з питань економічної політики Громадської ради при ЛОДА, в якому візьмуть участь провідні бізнес-асоціації регіону.

Після внесення усіх правок Стратегію перезентують депутатському корпусу області. 

Розділи за темами

Читайте також