Конкурс на розробку та проведення серії тренінгів з підвищення якості обслуговування відвідувачів ЦНАПів

Фонд "Східна Європа" в рамках виконання Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) оголошує конкурс на розробку та реалізацію серії тренінгів з підвищення якості обслуговування відвідувачів у центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) пілотних областей Програми.

Фонд "Східна Європа" в рамках виконання Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) оголошує конкурс на розробку та реалізацію серії тренінгів з підвищення якості обслуговування відвідувачів у центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) пілотних областей Програми відповідно до нижче наведеного технічного завдання.

Оголошення про конкурсний відбір виконавця

Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Лідерство в економічному врядуванні (ЛЕВ)” (надалі – Програма) – є програмою міжнародної технічної допомоги, завданням якої є покращення ділового клімату шляхом втілення сталих реформ у секторі МСБ на центральному і на регіональному рівнях (пілотні області – Вінницька, Київська, Львівська, Тернопільська, Херсонська).

Одним з ключових питань, яке пов’язане зі створенням сприятливих умов для ведення бізнесу, є підвищення якості обслуговування відвідувачів центрів надання адміністративних послуг, зокрема представників малого та середнього бізнесу.

Програма USAID ЛЕВ планує провести серію тренінгів для співробітників центрів надання адміністративних послуг, зокрема, для адміністраторів та керівників, спрямованих на розвиток управлінських навичок керівників та вмінь ефективної комунікації  в конфліктних ситуаціях для адміністраторів.

Для проведення навчання Програма USAID ЛЕВ планує залучити виконавця (спеціалізовану компанію або окремих фахівців, які мають відповідну кваліфікацію та певний досвід у проведенні таких навчань). Більш детально про вимоги до виконавця у розділі «Кваліфікаційні вимоги, яким має відповідати виконавець».

У зв‘язку з тим, що фінансування цього навчання здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа має податкові пільги з ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Пакет документів заявки:

  1. Лист-заявка на участь у конкурсному відборі.
  2. Перелік основних тренінгів, проведених у зазначеній галузі протягом останніх 3 років з посиланням на відео (за наявності).
  3. Опис організації (у випадку, якщо заявка на конкурсний відбір подається юридичною особою).
  4. Резюме тренерів, які демонструють відповідний досвід (кваліфікаційний рівень, практичний досвід тренерської роботи, перелік проведених тренінгів).
  5. Концепція тренінгу для адміністраторів ЦНАП, враховуючи зазначену тематику та включаючи методологію проведення тренінгу (із зазначенням кількості годин із запропонованої тематики). Додатково просимо вказати оптимальну та максимально допустиму кількість учасників тренінгу.
  6. Концепція тренінгу для керівників ЦНАП, враховуючи зазначену тематику та включаючи методологію проведення тренінгу (із зазначенням кількості годин із запропонованої тематики). Додатково просимо вказати оптимальну та максимально допустиму кількість учасників тренінгу.
  7. Пропозиції із зазначенням вартості 1 (одного) тренінгового дня із зазначенням окремої вартості 1 години тренінгу.
  8. Письмова згода виконавця на проведення відео-зйомки тренінгу для подальшого використанням Програмою USAID ЛЕВ та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України для розробки вебінару з підвищення якості обслуговування відвідувачів ЦНАП.

Всі заявки мають бути надіслані на адресу електронної пошти: lev_info@eef.org.ua не пізніше 24-ї години 14 травня 2017 р. Рішення щодо відбору виконавця буде прийнято конкурсною комісією у складі представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та експертів Програми USAID ЛЕВ, що є остаточним і оскарженню не підлягає.

Питання щодо цього оголошення про конкурс та процедур, пов’язаних із ним, можна надсилати у письмовій формі на електронну адресу lev_info@eef.org.ua до 7 травня 2017 року. В разі виникнення додаткових запитань стосовно надісланих пропозицій, конкурсанти будуть сконтактовані окремо.

Технічне завдання 

Розділи за темами

Читайте також