Хаб допомагає поліпшити регуляторне середовище Львівщини

23 червня 2017 року, відбувся спільний брифінг  Львівського регуляторного хабу, створеного в рамках Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні», Постійної комісії з законності, депутатської діяльності та свободи слова, управління економіки Львівської міської ради та Комітету підприємців Львівщини.

23 червня 2017 року, відбувся спільний брифінг  Львівського регуляторного хабу, створеного в рамках Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні», Постійної комісії з законності, депутатської діяльності та свободи слова , управління економіки Львівської міської ради та Комітету підприємців Львівщини.

Під час заходу Голова постійної комісії, депутат Львівської міської ради Юлія Гвоздович поінформувала присутніх про перші результати співпраці з Ініціативою, зокрема про розроблений проект змін до Регламенту Львівської міської ради та підготовку експертних висновків на проекту регуляторних актів, які надходять на розгляд комісії.

Голова Комітету підприємців Львівщини Андрій Дячишин зауважив, що бізнес підтримує діяльність Хабу та буде активно долучається до роботи Хабу над проектами модельних регуляцій, зокрема щодо розміщення літніх майданчиків.

Віра Недзведська, координатор напряму «Регуляторна політика Програми  USAID ЛЕВ» та Тарас Хавунка, координатор Ініціативи «Львівський регуляторний хаб» – розказали присутнім про останні заходи хабу, включаючи семінари з регуляторної політики для Львівської міської ради та публічні обговорення по проблемам паркування і літніх майданчиків, а також наступні кроки Ініціативи.

* Регуляторний хаб – спільна Ініціатива Програми USAID ЛЕВ та Школи управління Українського католицького університету, яка реалізується  за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Комітету підприємців Львівщини.

Розділи за темами

Читайте також