Громадські об’єднання звернулись до Президента та Прем’єр-міністра України щодо перегляду місцевих регуляторних актів

8 грудня в Українському кризовому медіа центрі відбувся прес-брифінг, під час якого було оприлюднено відкрите звернення до Президента та Прем’єр-міністра України про необхідність організації перегляду місцевих регуляторних актів.

Такий перегляд пропонується проводити із застосуванням Методики, яка була розроблена в рамках започаткованої Програмою USAID ЛЕВ ініціативи Львівський Регуляторний Хаб, консультантом Світового Банку Андрієм Паляницею, у співпраці з експертами Програми USAID ЛЕВ.

Цей ефективний і простий у застосуванні інструмент з очищення регуляторного середовища отримав підтримку Громадської ради ДРС. Його імплементуватимуть серед органів місцевого самоврядування усіх областей України.

Ця методикає є ефективним засобом усунення бар'єрів малому та середньому бізнесу, підгрунтя корупції. Як зазначила голова ДРС Ksenya Lyapina під час презентації навчальної програми з регуляторної політики (запускається Національною академією державного управління при Президентові України, включатиме всі методичні розробки нашої Програми), вона буде ефективним інструментом для нової генерації фахівців з державного управління.

Розділи за темами

Читайте також