В Тернополі відбувся адвокаційний тренінг щодо регулювання сфери зовнішньої реклами.

20 грудня Програма USAID Лідерство в економічному врядуванні провела у Тернополі тренінг присвячений проблемам  зовнішньої реклами.

20 грудня у Тернополі в рамках діяльнрості Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» відбувся черговий тренінг з питань адковкації та круглий стіл, присвячений обговоренню проблем регулювання зовнішньої реклами.

Власники і керівники місцевого реклманого бізнесу, представники місцевої влади, представники громадськості разом обговорювали нагальні проблеми, пов’язані із законодавчим регулюванням сфери зовнішньої реклами та шукали спільні шляхи їх вирішення.

Так, експрет Програми USAID ЛЕВ Денис Базілевич навчав місцевих активістів організовувати адвокаційні кампанії для відстоювання своїх інтересів, експерти програми Любомир Чорній та Олександр Пліва презентували свої напрацювання щодо вдосконалення процедур надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, а також торкнулися окремих питань регулювання вивісок, табличок та інших засобів ідентифікації місця здійснення господарської або професійної діяльності.

За результатами обговорення планується підготувати резолюцію в підтримку змін до законодавства у сфері зовнішньої реклами, які вже зараз знаходять ся на фінальній стадії узгодження і опрацювання експертами Програми USAID ЛЕВ. 

Захід відбувся за організаційної підтримки Клубу Ділових Людей - Тернопіль.

Розділи за темами

Читайте також