Семінар "Що потрібно знати малому і середньому бізнесу про конкуренцію та можливості захисту своїх прав й інтересів з використанням антимонопольного законодавства?"

17 листопада, у м. Львів відбудеться семінар-практикум для представників малого і середньогоі бізнесу на тему “Що потрібно знати малому і середньому бізнесу про економічну конкуренцію та можливості захисту своїх прав та інтересів”. 

У четвер, 17 листопада, у м. Львів відбудеться семінар-практикум для представників малого і середньогоі бізнесу на тему “Що потрібно знати малому і середньому бізнесу про економічну конкуренцію та можливості захисту своїх прав та інтересів”. Захід проводится за ініціативи Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” та за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

Представники місцевої влади, антимонопольних органів, експерти та члени національних і регіональних бізнес-об’єднань зможуть обговорити широке коло питань щодо реалізації державної політики у сфері економічної конкуренції. Такожучасникам семінару розкажуть про досвід США та Канади щодо реалізації інтересів малого і середньогоі бізнесу із застосуванням принципів конкурентної політики, а також про практичні інструменти захисту прав малого і середнього бізнесу у взаємовідносинах з місцевою владою, з великим бізнесом та між собою у разі порушення конкуренції.

До участі з заході запрошені:

· Агія ЗАГРЕБЕЛЬСЬКА, державний уповноважений АМКУ (узгоджується)

· Стефан ЛУЦІВ, заступник уповноваженого Бюро з питань конкуренції Канади, міжнародний радник АМКУ

· Стюарт ХІРШФЕЛД, повірений Федеральної торговельної комісії США, міжнародний радник АМКУ

· Ганна МІНЧЕНКО, заступник голови Територіального відділення АМКУ у м. Києві та Київській області

· Представник Територіального відділення АМКУ у Львівській області(доповідач узгоджується)

· Лана СІНІЧКІНА, партнер Адвокатського об’єднання “Arzinger”

· Микола БАРАШ, голова Комiтету пiдприемцiв зi сприяння розвитку конкурентних вiдносин при Торгово-промисловій палаті України

· Любомир ЧОРНІЙ, старший експерт Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні”

Форма для реєстрації

Програма семінару

Контактна особа:

Ольга Войтович, програмний спеціаліст, (097) 745-42-66, o.voitovych@eef.org.ua

Читайте також