Круглий стіл «Проблеми законодавчого регулювання користування водними об’єктами та шляхи їх вирішення»

Обговорення основних напрямків вдосконалення законодавства у сфері користування водними об’єктами на засадах забезпечення раціонального використання ресурсів та балансу інтересів

Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) запрошує Вас взяти участь у Круглому столі «Проблеми законодавчого регулювання користування водними об’єктами та шляхи їх вирішення»

Круглий стіл відбудеться 28 липня 2016 р. в місті Києві з 14:00 до 16:30 у приміщенні Українського кризового медіа центру, Український дім на Європейській площі, м. Київ, вул. Хрещатик, 2.

Мета заходу – обговорення основних напрямків вдосконалення законодавства у сфері користування водними об’єктами на засадах забезпечення раціонального використання ресурсів та балансу інтересів держави, місцевих громад та підприємців. За результатами круглого столу, планується визначити основні положення, що будуть включені до відповідного законопроекту про внесення змін до Водного кодексу України, Закону України «Про аквакультуру» та інших актів законодавства, розробка якого буде проводитися експертами Програми USAID ЛЕВ у співпраці із Вінницькою обласною державною адміністрацією та іншими цільовими регіонами і організаціями-партнерами Програми. Детальна програма заходу додається.

Для участі треба зареєструватись не пізніше 18:00 21 липняУВАГА! Участь у заході - за умови попереднього отримання підтвердження вашої реєстрації та персонального запрошення.

З будь-якими питаннями або коментарями звертайтеся, будь ласка, до координатора заходу Віри Недзведської за електронною адресою: nedzvedska@case-ukraine.kiev.ua, або за тел.: +380-050-358-72-52.

 

Читайте також