Індустріальні парки: перезавантаження чи “чорна діра”?

07 червня Програма USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (Програма USAIDЛЕВ) організовує панельну дискусію “Індустріальні парки: перезавантаження чи “чорна діра”?”.

07 червня Програма USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (Програма USAIDЛЕВ) організовує панельну дискусію “Індустріальні парки: перезавантаження чи “чорна діра”?”. Фокус під час  дискусії буде зосереджено на питаннях впровадження різних моделей стимулювання економічного розвитку в Україні, зокрема перспектив і ризиків створення індустріальних парків. До участі запрошені народні депутати, об’єднання підприємців, представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування тощо.

Панельна дискусія відбудеться в середу, 07 червня 2017 року, з 13:00 до 15:30, в Українському кризовому медіа центрі (Український дім, вул. Хрещатик, 2).

Програма представить підготовлений групою експертів огляд міжнародного досвіду щодо застосування різних моделей стимулювання економічного розвитку, а також бачення та рекомендації щодо впровадження прозорої та ефективної моделі розвитку мережі індустріальних парків в Україні.

Учасники публічної дискусії зможуть обговорити свої пропозиції та застереження щодо основних підходів розвитку мережі індустріальних парків в Україні.

Спікери:

- Віктор Галасюк, народний депутат України, Голова комітету Верховної Ради України з питань промислової політики і підприємництва;

- Анатолій Кінах, президент Української спілки підприємців і промисловців;

- Тамара Соляник, директор Програми USAIDЛЕВ;

- Любомир Чорній, старший експерт Програми USAID«Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ);

- Сергій Сухомлин, житомирський міський голова.

***

Реєстрація за посиланням

Читайте також