Відбір на навчальну програму «Комплексний підхід до експорту як запорука міжнародного успіху компанії»

Малий та середній бізнес Київської області може взяти участь у спільній навчальному проекту Програми USAD "Лідерство в економічному врядуванні" та Торгово-промислової палати України.

Малий та середній бізнес Київської області може взяти участь у спільній навчальному проекту Програми USAD "Лідерство в економічному врядуванні" та Торгово-промислової палати України.

Мета: надати підприємствам малого та середнього бізнесу практичні навички та сформувати у учасників навчання  комплексний підхід до експортної діяльності. Саме практичні інструменти, які опанують учасники тренінгів, дозволять у майбутньому вибудовувати успішні стратегії доступу на нові ринки, розвивати міжнародні контакти та будувати довгострокові відносини з партнерами.

Цільова аудиторія: підприємці малого та середнього бізнесу (частка не менше 80%) та представники бізнес-асоціацій та бізнес об’єднань, яких буде відібрано на конкурсній основі. Лише слухачі, які пройдуть повний цикл навчання, отримають відповідні сертифікати.  Передбачається, що в середньому у кожному регіоні пройдуть навчання 30 учасників (150 загалом). Перевага надаватиметься учасникам з цільових регіонів, у окремих випадках, взяти участь у навчанні зможуть підприємці з інших регіонів (витрати на проїзд та проживання за власний рахунок таких учасників).

Структура: програма включає шість одноденних тренінгів з питань первинного та поглибленого вивчення потенційних ринків, експортного бізнес-планування, пошуку партнерів та керування бізнес-контактами. Тренінги мають на меті вирішити найважливішу потребу малого та середнього бізнесу – надати знання та сформувати практичні навички з  пошуку нових ринків та розбудови довгострокових партнерських бізнес-зв’язків.  Усі тренінги доповнюватимуть один одного, вибудовуючи таким чином чітке розуміння комплексної стратегії розвитку експортної діяльності. Інтервал між тренінгами (блоками) 4-5 тижнів.

Місце проведення: Комплексну програму навчання буде послідовно запроваджено у кожному з п’яти цільових регіонів Програми USAID ЛЕВ, а саме Київській, Львівській, Вінницькій, Херсонський та Тернопільській області.

Час проведення: Програма навчання розпочинається з Київської області, перший тренінг заплановано на перший тиждень листопада.

Наразі, шукаємо учасників лише з КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. Про відбір учасників з інших областей буде оголошено окремо. Будь ласка, слідкуйте за нашими повідомленнями.

Для участі у відборі просимо Вас заповнити аплікаційну форму за посиланням. Прийом заявок до 18 жовтня включно.

Також просимо ознайомитися з розділом «Питання та відповіді». Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, просимо надсилати Ваші питання за електронною адресою lev(at)kse.org.ua з поміткою «Відбір учасників для програми навчання з експорту».

Питання  та відповіді

  • Хто може брати участь у навчанні?

Участь у програмі можуть брати підприємці малого та середнього бізнесу та представники їх бізнес-асоціацій та бізнес об’єднань. Беззаперечна перевага надається підприємцям.

  • Коли буде відомо, чи мене відібрано до числа учасників?

Підтвердження участі у програмі навчання буде надіслано лише відібраним учасникам за електронною адресою, вказаною у аплікаційній формі, не пізніше, ніж 21 жовтня.

  • Скільки коштує навчання?

Участь у Програмі є безкоштовною, оскільки програма навчання фінансується Агентством з міжнародного розвитку США (USAID) в рамках Програми ЛЕВ. Програмою тренінгів передбачено також кава-паузи та обід для учасників.

  • Де будуть проводитися тренінги?

Тренінги будуть відбуватися у п’яти областях: Київській, Львівській, Вінницькій, Херсонський та Тернопільській

  • Коли будуть проводитися тренінги?

Програма навчання розпочинається з Київської області, перший тренінг заплановано на третю декаду жовтня. Інтервал між тренінгами 4-5 тижнів.

  • Скільки тренінгів включено до програми навчання?

У кожному з п’яти регіонів пройде повний цикл по 6 тренінгів

  • Що потрібно, щоб отримати сертифікат?

Щоб отримати сертифікат необхідно відвідати повний цикл тренінгів.

  • Якщо я пропустив один з тренінгів, що робити?

Якщо Ви пропустили один з тренінг (наприклад номер 2) його можна відвідати у іншому регіоні. Проїзд і проживання до місця тренінгу – за власний рахунок учасника.

Читайте також