Конференція Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) «Розвиваємо МСП – будуємо майбутнє».

Конференція відбудеться у вівторок – середу, 10-11 жовтня 2017 року, з 9:30 до 18:00, у конференц-холі «ДЕПО» за адресою: Київ, вул. Антоновича 50, конференц-зал «Індиго».
Шановні колеги,
Дозвольте запросити Вас до участі у заключній конференції Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ), яка має назву «Розвиваємо МСП – будуємо майбутнє».
 
Конференція відбудеться у вівторок – середу, 10-11 жовтня 2017 року, з 9:30 до 18:00, у конференц-холі «ДЕПО» за адресою: Київ, вул. Антоновича 50, конференц-зал «Індиго».
 
Заключна конференція Програми USAIDЛЕВ має на меті представити результати роботи Програми протягом 2015-2017 років, зокрема у сфері законодавства та регуляторної політики, розробки регіональних стратегій, підвищення експортного потенціалу малого та середнього підприємництва (МСП) тощо. Окрім того, конференція покликана стати майданчиком для представників влади, бізнесу, експертного середовища та громадянського суспільства для обговорення шляхів підвищення ролі МСП в економіці.

В перший день конференції відбудуться чотири пленарні сесії, в рамках яких буде представлено напрацювання та результати роботи Програми USAID ЛЕВ в пріоритетних для розвитку МСП напрямках. До виступів запрошені експерти Програми USAID ЛЕВ, представники місцевої влади пілотних регіонів Програми, народні депутати та представники Уряду України, лідери регіональних партнерських організацій, завданнями яких є об’єднувати та підтримувати малий та середній бізнес на місцях.

Другий день конференції присвячено роботі з регіональними партнерами Програми USAID ЛЕВ. Зокрема, буде обговорено досвід участі бізнес-об'єднань МСП в конкурсах Дорожніх карт та  програмі грантової підтримки інституційної спроможності організацій, Планується проведення ділової гри для учасників другого дня конференції з актуальних для сектору МСП питань.  

Програму заходу Ви можете знайти за посиланням

Участь у конференції за умови підтвердження та попередньої реєстрації за посиланням

Читайте також