Усунення перешкод у розвитку МСП: що потрібно зробити, щоб зменшити витрати МСП на адміністрування податків

Метою даної роботи є визначення та характеристика основних проблем податкового адміністрування, які створюють перешкоди у розвитку МСП, та, відповідно, надання рекомендацій щодо їх усунення. Основою для аналізу є результати соціологічного дослідження «Щорічна оцінка ділового клімату» (ABCA)

На основі даних цього опитування можна зробити висновок про нагальну необхідність кардинальної реформи податкового адміністрування, змістом якої (тобто реформи) має стати перегляд чинної практики державного управління в цій сфері, спрощення правил та процедур оподаткування, певне зниження величини штрафів, зміна підходу до організації проведення перевірок та посилення сервісних функцій податкових органів.

Робота не має на меті проаналізувати всю проблематику податкового адміністрування. Її предметом є відповідні перешкоди у розвитку саме малих та середніх підприємств, тому в роботі не зачіпаються питання адміністрування податків для великих підприємств. Самі ж рекомендації окреслюють лише основні напрями поліпшення податкового адміністрування в цілому і не стосуються адміністрування митних платежів.

 

Усунення перешкод у розвитку МСП: що потрібно зробити, щоб зменшити витрати МСП на адміністрування податків from USAIDLEV

Розділи за темами

Читайте також