Консультаційна робота "Відкриття та ведення власної справи як шлях соціально-економічної адаптації демобілізованих учасників АТО"

У цій роботі експерти Програми USAID ЛЕВ розглянули кращий міжнародний досвід країн, які брали участь у військових конфліктах, а відтак уже мають напрацьовані ефективні інструменти соціально-економічної підтримки ветеранів, у тому числі шляхом сприяння їхнім підприємницьким ініціативам. 

У роботі також проаналізовано основні нормативно-правові акти, які в Україні сьогодні регулюють питання соціально-економічної адаптації ветеранів АТО, наведено перелік відповідних інституцій та описано їхні функції в цій сфері . Велику увагу приділено ініціативам, які сьогодні спрямовані на розвиток бізнесу ветеранів у сучасній Україні. Мова йде про «бізнес ветеранів АТО» та про «бізнес ДЛЯ ветеранів АТО», тобто про діяльність організацій та реалізацію ініціатив, що допомагають ветеранам у започаткуванні та веденні власної справи. 

Презентація консультативної роботи відбудетсья 16 листопада 2017 року в прес-центрі ЛІГАБізнесІнформ. 

 

Скачати консультативну роботу

Відкриття та ведення власної справи як шлях соціально-економічної адаптації демобілізованих учасників АТО from Інститут економічних досліджень та політичних консультацій

Розділи за темами

Читайте також