Стратегія розвитку МСП Вінницької області на період до 2020 року

Стратегія підготовлена з ініціативи Вінницької ОДА, представників бізнес-об'єднань та громадськості за сприяння Програми USAID "Лідерство в економічному врядуванні". Проект документу станом на 6 червня 2017 року

Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області до 2020 року є документом регіональної політики розвитку малого та середнього підприємництва, розробленим у відповідності до принципів Акта з питань малого бізнесу для Європи.

Проект Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області до 2020 року підготовлено на виконання розпорядження Першого заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації від 10 лютого 2017 року №202/2 «Про робочу групу з розробки проекту Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області до 2020 року». Сприяння в підготовці цього документа надала Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Лідерство в економічному врядуванні» на запит Вінницької обласної державної адміністрації. Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» має на меті покращити діловий клімат шляхом втілення вагомих та сталих реформ у секторі МСБ на центральному й на регіональному рівнях. Вінницька область є пілотним регіоном Програми. Програма висловлює подяку Вінницькій ОДА за надані матеріали, які були використані при підготовці Стратегії.

Текст проекту підготовлено експертами Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні»: Євгеном Ангелом, Ігорем Бураковським, Артуром Ковальчуком, Ольгою Красовською, Оксаною Кузяків (усі - ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій).

Погляди авторів, висловлені в цьому документі, можуть не збігатися з поглядами Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду Сполучених Штатів Америки. 

Завантажити документ

Стратегія розвитку МСП Вінницької області на період до 2020 року from Інститут економічних досліджень та політичних консультацій

Розділи за темами

Читайте також