Стратегія розвитку МСП Київської області до 2020 року

Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва Київської області до 2020 року є документом регіональної політики розвитку малого та середнього підприємництва, розробленим у відповідності до принципів Акта з питань малого бізнесу для Європи.

Проект Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Київської області до 2020 року підготовлено на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 07 липня 2017 року №359 «Про робочу групу з розроблення проекту Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Київської області до 2020 року».

Сприяння в підготовці цього документа надала Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Лідерство в економічному врядуванні» на запит Київської обласної державної адміністрації. Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» має на меті покращити діловий клімат шляхом втілення вагомих та сталих реформ у секторі МСБ на центральному й на регіональному рівнях. Київська область є пілотним регіоном Програми. Програма висловлює подяку Київській ОДА за надані матеріали, які були використані при підготовці Стратегії.

Текст проекту підготовлено експертами Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні»: Євгеном Ангелом, Андрієм Бутіним, Ігорем Бураковським, Ольгою Красовською, Олександром Крініциним, Оксаною Кузяків (усі - ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій»).

Стратегія підготовлена з ініціативи Київської ОДА, представників бізнес-об'єднань та громадськості за сприяння Програми USAID "Лідерство в економічному врядуванні".

Скачати документ

Стратегія розвитку МСП Київської області до 2020 року from Інститут економічних досліджень та політичних консультацій

Розділи за темами

Читайте також