Стратегія розвитку МСП Черкаської області на період до 2020 року

Регіональна політика стимулювання бізнесу в руках самого бізнесу

Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області до 2020 року є документом регіональної політики розвитку малого та середнього підприємництва, розробленим у відповідності до принципів Акта з питань малого бізнесу для Європи.

Проект Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області до 2020 року підготовлено на виконання доручення голови Черкаської обласної державної адміністрації від 3 листопада 2016 року №573 «Про робочу групу з розроблення проекту Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва в Черкаській області на 2017-2020 роки». Сприяння в підготовці цього документа надала Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Лідерство в економічному врядуванні» на запит Черкаської обласної державної адміністрації. Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» має на меті покращити діловий клімат шляхом втілення вагомих та сталих реформ у секторі МСБ на центральному й на регіональному рівнях. Програма висловлює подяку Черкаській ОДА за надані матеріали, які були використані при підготовці Стратегії.

Текст проекту підготовлено експертами Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні»: Євгеном Ангелом, Ігорем Бураковським, Артуром Ковальчуком, Олександром Крініциним, Ольгою Красовською, Оксаною Кузяків (усі - ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій).

 

Стратегія розвитку МСП Черкаської області на період до 2020 року from USAIDLEV

Розділи за темами

Читайте також