Вінницька область: Щорічна оцінка ділового клімату в Україні

У 2015 році 85 малих та середніх підприємств Вінницької області було опитано в рамках дослідження "Щорічна оцінка ділового клімату в Україні", яке провела Програма USAID ЛЕВ

Програма USAID ЛЕВ працює у Вінницькій області як в одному із пілотних регіонів. Зокрема, ми підготували спеціальний звіт, де порівнюємо результати опитування "Щорічна оцінка ділового клімату в Україні" у Вінницькій області та в Україні в цілому. Із більш, ніж 1800 малих та середніх підприємств (МСП), які взяли участь в цьому опитуванні, на Вінницьку область припадає 85 МСП.

         

      

З цього звіту  Ви дізнаєтесь, що:

  • В середньому, на одному опитаному МСП Вінницької області працює 29 осіб, причому одна фізична особа-підприємець працевлаштовує в середньому 19 осіб, а одне підприємство, яке є юридичною особою, – 33 особи.
  • Протягом минулих двох років ділова активність МСП Вінницької області була відчутно кращою, ніж в Україні в цілому: відповідний індекс для МСП області має позитивне значення, тоді як в цілому для МСП України він негативний.
  • За 2015 рік МСП Вінниччини витратили в середньому 10 580 грн. на отримання ліцензій, сертифікатів відповідності та гігієнічних дозволів, а також на проходження перевірок.
  • На податки МСП Вінницької області у 2015 році витратили в середньому 30% річного прибутку, сплачуючи в середньому 4,7 видів податків.

 

Вінницька область: Щорічна оцінка ділового клімату в Україні from USAIDLEV

Розділи за темами

Читайте також