Львівська область: Щорічна оцінка ділового клімату в Україні

У 2015 році 104 малих та середніх підприємств Львівської області було опитано в рамках дослідження "Щорічна оцінка ділового клімату в Україні", яке провела Програма USAID ЛЕВ

Львівська область є одним із пілотних регіонів Програми USAID ЛЕВ. У 2015 році ми опитали 104 малих та середніх підприємств області в рамках опитування "Щорічна оцінка ділового клімату в Україні".

Загалом було опитано більш, ніж 1800 МСП у 25 регіонах України. У цьому звіті, підготованому спеціально для Львівської області, ми порівнюємо результати опитування МСП у Львівській області та в Україні в цілому. 

        

      

З цього звіту Ви дізнаєтесь, що:

  • В середньому, на одному опитаному МСП Львівської області працює 25 осіб, причому одна фізична особа-підприємець працевлаштовує в середньому 11 осіб, а одне підприємство, яке є юридичною особою, – 29 осіб.
  • Оцінки ділового середовища в державі та фінансово-економічної ситуації на підприємстві в МСП Львівської області відповідають загальним в Україні, в той час як їхні очікування дещо кращі.
  • За 2015 рік МСП Львівщини витратили в середньому 8200 грн. на отримання ліцензій, сертифікатів відповідності та гігієнічних дозволів, а також на проходження перевірок (відповідна сума витрат по Україні становить 10590 грн).
  • На сплату податків МСП Львівської області у 2015 році витратили в середньому 30% річного прибутку. 

     

Львівська область: Щорічна оцінка ділового клімату в Україні from USAIDLEV

Розділи за темами

Читайте також