Сприяння експортній діяльності МСБ

Кроки, що необхідно здійснити

1
Ознайомити з практичними кроками

Ознайомити з практичними кроками, необхідними для виведення продукції на європейські та міжнародні ринки 

 • Хто відповідальний

  Розробити стратегію підтримки експортної діяльності

 • Що ми зробили
  1. Провели два спільних з Міністерством економічного розвитку та торгівлі семінари, присвячені експортній діяльності. Семінари фокусувалия на наданні практичної інформації потенційним експортерам з питань виходу на світові ринки, особливо, малому та середньому бізнесу.
   
  2. Провели базові семінари "Експортні можливості для малого та середнього бізнесу" в усіх пілотних регіонах (Вінниці, Дніпропетровську, Львові, Тернополі та Херсоні) протягом вересня -листопада 2015 року. Семінари було побудовано у формі кроків, які потенційні експортери мають зробити для виходу на зовнішні ринки.  Експерти Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” розкрили потенційним експортерам ідеологічні та практичні аспекти експортної діяльності. Загалом, пройшли навчання  більше 200 представників МСБ та бізнес-організацій.  
   
  3. За результатами регіональних семінарів було розроблено комплексну програму навчання представників МСБ на 2016-2019 роки. Перший раунд семінарів в рамках цієї програми буде проведено у вересні - грудні 2016 року. 
2
Інформувати про процедури і вимоги при експорті продукції

Інформувати представників МСБ про регуляторні вимоги та процедури виходу на експортні ринки

Анкета

Бажаєте приєднатися? Заповніть анкету

Новини

Публікації