Як відбуватиметься Конкурс Дорожніх карт 2017

3 березня 2017 року в рамках конференції "Україна-ЄС: відносини у часи невизначеності та швидких змін", яка відбулася у Львові, експерт Програми USAID ЛЕВ Ольга Красовська розповіла присутнім про Конкурс Дорожніх карт 2017

Конкурс Дорожніх карт 2017 триває до 15 березня. Підготувати заявку можна за однією або декількома з наших цьогорічних тем:

1. Інформаційна підтримка розвитку МСП та покращення іміджу підприємництва.

2. Як зробити податкову (фіскальну) службу другом бізнесу.

3. Розвиток молодіжного підприємництва.

4. Розвиток жіночого підприємництва.

5. Інтернаціоналізація МСП (вихід МСП на нові ринки закордоном).

6. Відкриття власної справи як шлях соціально-економічної адаптації демобілізованих учасників бойових дій в зоні АТО.

7. Вдосконалення інструментів конкурентної політики для захисту прав і законних інтересів суб’єктів МСП.

 

Один за найбільш поширених питань, які нам задають – чи можна готувати концепцію Дорожньої карти, присвяченої одразу декільком темам? Наша відповідь: так, можна, ваша майбутня Дорожня карта може бути присвячена або одній, або декільком з перелічених тем. Вибір тем та їх поєднання – на ваш розсуд.

Нагадуємо, що в конкурсі можуть брати участь організації з Вінницької, Київської, Львівської, Тернопільської та Херсонської областей. На жаль, організації, зареєстровані у м. Києві участь в конкурсі приймати не можуть.

Як і в минулому році ми запрошуємо до конкурсу організації, які зареєстровані та функціонують не менше року, але цього року ми маємо приємну новину й для новостворених організацій – якщо ви вирішили робити Дорожню карту на тему «Відкриття власної справи як шлях соціально-економічної адаптації демобілізованих учасників бойових дій в зоні АТО» - період існування вашої організації не має значення. В цій темі можуть спробувати свої сили навіть новачки!

Більш детально про те, як відбувається конкурс, що потрібно зробити на кожному з його етапів читайте в презентації експерта Програми USAID ЛЕВ Ольги Красовської під час тренінгу «Підвищення спроможності ОГС та ЗМІ», який проходив в рамках конференції «Україна-ЄС: відносини у часи невизначеності та швидких змін» у Львові. Сподіваємось, що серед понад 40 учасників тренінгу є й наші майбутні переможці!
 

Конкурс Дорожніх карт - 2017 from USAIDLEV

Розділи за темами

Читайте також